Novi Sad - Centar

Centar, stari grad. 72m2. Salonski stan!

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,931 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

211,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004050
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 211,000 €
  • Cena po m2 : 2930.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/3

Salonski stan na prvom spratu zgrade u srcu starog grada. Lep ulaz, stan očuvan, visina plafona 3 metra. Sobe orjentisane na ulicu a salonsko predvorje, terasa i kuhinja na unutrašnjost zgrade. Hrastov parket, očuvana stolarija.. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Pozovite i pogledajte. 0693831007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

203,530 €

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 76 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

214,780 €

Petrovaradin - Troiposoban stan 80 m2 u izgradnji …

  • Soba: 3.5
  • 2,685 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

216,445 €

Porodičan stan u novogradnji – spoj komfora i funkcionalnosti Telep 77m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,811 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

211,150 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,400 €

• Soba: 3.5
  • 2,530 €/m2
  • 80 m2