Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Četvorosoban stan 112m2 u Centru Novog Sada

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,605 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

403,760 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004054
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 403,760 €
  • Cena po m2 : 3605.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/3

Prodaje se četvorosoban stan površine 112m2 u Centru Novog Sada. Nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Kompletno renoviran stan, zidovi, hrastov parket prve klase, nova stolarija, pločice, sve instalacije. Čak je i hodnik zgrade renoviran, postavljen video nadzor... Stan sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom koja ima prirodnu ventilaciju, tri spavaće sobe od kojih je jedna sa garderoberom koji ima prirodnu ventilaciju, a druga ima izlaz na balkon, vešeraj, kupatilo, odvojen toalet i hodnik. Za gledanje i više informacija, pozovite: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

403,760 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Četvorosoban stan 112m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 4.0
  • 3,605 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Cara Dušana

401,700 €

Cara Dusana, petosoban stan na dva nivoa. U donjoj etazi visina plafona je 6m. Postoji mogucnost kupovine dva parking me…

  • Soba: 5.0
  • 2,526 €/m2
  • 159 m2

Sremska Kamenica Popovica

412,000 €

Prodajemo ogroman porodični stan sa garažom za 2 auta, parking mestom ispred, tri terase, od kojih jedna ima predivan pogled na Dunav i Štrand sa…

  • Soba: 3.5
  • 2,497 €/m2
  • 165 m2

Novi Sad Socijalno

397,100 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,423 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Centar

403,700 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 4.0
  • 3,604 €/m2
  • 112 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

398,450 €

Sremska Kamenica. 141m2. Petosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 5.0
  • 2,826 €/m2
  • 141 m2