Novi Sad - Salajka

Novi Sad, u mirnom delu Salajke nedaleko od Temerinske ulice prodaje se samostalna kuća P+Pk na placu od 435m2. Plac izlazi na dve ulice, front oko 11m. Kuća se sastoji od sledećih prostorija - u prizemnom delu predsoblje, dnevni boravak, kuhinja,

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 2,701 €/m2
  • Površina: 174 m2
PRODAJA

470,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3002152
  • Površina : 174 m2
  • Cena : 470,000 €
  • Cena po m2 : 2701.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 435 m2

Novi Sad, u mirnom delu Salajke nedaleko od Temerinske ulice prodaje se samostalna kuća P+Pk na placu od 435m2. Plac izlazi na dve ulice, front oko 11m. Kuća se sastoji od sledećih prostorija - u prizemnom delu predsoblje, dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i zastakljena terasa. U potkrovlju dnevni boravak, kuhinja, tri spavaće sobe i kupatilo. Mogu da funkcionišu kao dve odvojene stambene jedinice, imaju poseban ulaz. Grejanje na gas. U dnu dvorišta pomoćni objekat. Sa ulične strane garaža. Kontakt 063/775-9121

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

463,500 €

Nova porodična kuća-Telep…

  • Soba: 4.5
  • 3,565 €/m2
  • 130 m2

Sremski Karlovci Centar

475,000 €

Na prodaju porodicna kuca u strogom centru Sremskih Karlovaca. Smestena na palcu od 462 m2, u obilju zelenila, kako na samom placu tako i u okolnom p…

  • Soba: 3.0
  • 4,567 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Telep

465,300 €

Novi Sad - Telep, prodaje se samostalna kuća na dve etaže, uknjižena. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata sa dva trosobna stana. Kuća …

  • Soba: 6.0
  • 1,604 €/m2
  • 290 m2

Novi Sad Telep

470,710 €

ODLIČNA LUX KUĆA I POSLOVNI PROSTOR - TELEP…

  • Soba: 5.0
  • 1,569 €/m2
  • 300 m2

Ekskluzivno zastupanje! Kupite vilu

463,500 €

Ekskluzivno zastupanje! Kupite vilu koja vam zarađuje preko 30.000 eura godišnje - Zmajevo - vila sa bazenom …

  • Soba: 11.0
  • 927 €/m2
  • 500 m2

Sremska Kamenica Institut

463,500 €

Odlična kuća-Sremska Kamenica 065 385 88 86…

  • Soba: 5.0
  • 5,093 €/m2
  • 91 m2