Novi Sad - Adice

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji maksimalno koristi svaki kvadrat prostora. Objekat se gr

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,759 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

87,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032056
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 87,950 €
  • Cena po m2 : 1759.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/2

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji maksimalno koristi svaki kvadrat prostora. Objekat se gradi po najnovijim standardima gradnje, uz fokus na kvalitet materijala, energetsku efikasnost i moderan dizajn. Prodaja je isključivo za keš, bez mogućnosti povrata PDV-a. Planirani rok završetka radova: kraj 2026. / početak 2027. godine. Za više informacija pozovite: 0638822439 Šifra: 1032056 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

78,200 €

Na prodaju su moderni poslovni prostori u suterenu zgrade u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je …

  • Soba: 0.5
  • 2,793 €/m2
  • 28 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2

82,950 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2…

  • Soba: 1.0
  • 2,370 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Sajmište

87,750 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,250 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Satelit

89,000 €

Satelit-Uknjižen Namešten Jednosoban stan 29 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,069 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

87,550 €

Predstavljamo vam izuzetnu priliku – fenomenalno skladno ukomponovan jednoiposoban stan od 29 m² grejne površine (31 m² sa terasom), smešten u n…

  • Soba: 1.5
  • 3,019 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

Jednosoban stan u strogom centru Novog Sada – 29 m², visoko prizemlje, idealan za poslovni prostor ili investiciju Agencija Forum prodaje funkcion…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2