Novi Sad - Adice

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji maksimalno koristi svaki kvadrat prostora. Objekat se gr

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,739 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

53,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032057
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 53,900 €
  • Cena po m2 : 1738.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji maksimalno koristi svaki kvadrat prostora. Objekat se gradi po najnovijim standardima gradnje, uz fokus na kvalitet materijala, energetsku efikasnost i moderan dizajn. Prodaja je isključivo za keš, bez mogućnosti povrata PDV-a. Planirani rok završetka radova: kraj 2026. / početak 2027. godine. Za više informacija pozovite: 0638822439 Šifra: 1032057 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kamenjar

60,800 €

NOVI SAD, KAMENJAR …

  • Soba: 1.5
  • 2,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

46,500 €

Ušuškana garsonjera sa parking mestom u mirnom delu Adica…

  • Soba: 0.5
  • 1,722 €/m2
  • 27 m2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

56,650 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Adice

58,500 €

Nov, funkcionalan stan sa odvojenom spavaćom sobom …

  • Soba: 1.0
  • 2,250 €/m2
  • 26 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

63,000 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 0.5
  • 1,853 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Detelinara

61,800 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 20 m², 5. sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,090 €/m2
  • 20 m2