Novi Sad - Sajmište

Betanija, 51m2. Dvosoban stan.

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,988 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

152,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004049
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 152,400 €
  • Cena po m2 : 2988.24 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 12/14

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini betanije i bulevara. U neposrednoj blizini gradskog prevoza, škola, vrtića prodavnica i svih ostalih neophodnih sadržaja. Nalazi se na 12 spratu višespratnice (nije poslednji), a sa terase se pruža fenomenalan pogled. Potrebna su osnovna ulaganja. Može se preurediti u dvoiposoban zbog odličnog rasporeda. Uknjižen bez tereta i zabeležbi, odmah useljiv po isplati a cena je za dogovor. Kuhinja i ugradni nameštaj u ceni. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. 0693831007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

158,600 €

Dvoiposoban stan u novijoj gradnji sa pogledom na Frušku goru i parking mestom! Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan od 51…

  • Soba: 2.5
  • 3,110 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

147,000 €

Novi Sad, Grbavica - Troiposoban dupleks stan 70m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,100 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Banatić

143,000 €

ODLIČAN DVOSOBAN 55m2 -BANATIĆ ID#11572…

  • Soba: 2.0
  • 2,600 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Liman 3

159,000 €

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetno traženoj i stabilnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao…

  • Soba: 2.5
  • 2,446 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

157,730 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan 63 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,504 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

148,600 €

Južni Telep-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 51 m2