Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Trosoban stan 75m2 u Centru Novog Sada

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,605 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

270,375 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004053
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 270,375 €
  • Cena po m2 : 3605.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/3

Prodaje se trosoban stan površine 75m2 u Centru Novog Sada na visokom prizemlju. Kompletno renoviran stan, zidovi, hrastov parket prve klase, nova stolarija, pločice, sve instalacije. Čak je i hodnik zgrade renoviran, postavljen video nadzor... Stan sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, terasa, kupatilo i hodnik. Za gledanje i više informacija, pozovite: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

267,800 €

Novi Sad, Liman 3, Prelep stan sa velikim terasama, autentično dizajniran - retko na tržištu…

  • Soba: 3.0
  • 2,503 €/m2
  • 107 m2

Novi Sad Telep

273,290 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,603 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

279,900 €

Trosoban stan sa velikom krovnom terasom u strogom centru Novog Sada – pogled na Miletićev trg U strogom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini …

  • Soba: 3.0
  • 4,241 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Sajmište

278,000 €

Fenomenalna ponuda! – jedinstven šestosoban stan 119 m², Novi Sad (Bulevar Oslobođenja – Sajam) Retko dostupna nekretnina na tržištu – sta…

  • Soba: 6.0
  • 2,336 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Detelinara

270,000 €

Nova zgrada. Garazno mesto je moguce kupiti po ceni od 30.000€. Stan se prodaje namesten.Kontakt: 062 7445 42Lav …

  • Soba: 3.5
  • 3,375 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

265,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 78 m2