Novi Sad - Centar

Prodaje se jednosoban stan od 32,5 m² u samom centru Novog Sada sa pogledom na Novosadsku sinagogu!Jevrejska 4. sprat b

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,538 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

113,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000490
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 113,200 €
  • Cena po m2 : 3537.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 4/4

Prodaje se jednosoban stan od 32,5 m² u samom centru Novog Sada sa pogledom na Novosadsku sinagogu!

Jevrejska 4. sprat bez lifta, sa balkonom.
Spavaća soba 8 m² i prostrana kuhinja sa dnevnim boravkom.
Sveže renoviran pre 3 godine.
Sva nova tehnika – mašina za pranje sudova i sve neophodno.

Agencijska usluga je uključena u cenu

Lav 2020 nekretnine
Kontakt: Ivana 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,680 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Satelit

113,300 €

Novi Sad - Satelit Na prodaju dvosoban stan od 50m2 u izvornom stanju. Uknjižen 1/1, moguća je kupovina na kredit. Kontakt - 063446559 Šifra - 103…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

107,051 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,745 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

120,510 €

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

120,500 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 65 m2