Novi Sad - Podbara

Prodaje se jednoiposoban stan na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,338 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

123,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000491
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 123,500 €
  • Cena po m2 : 3337.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/4

Prodaje se jednoiposoban stan na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, grejanje je centralno na kalorimetre sto racune cini znatno nizim i ekonomicnim. Postoji opcija da kupac preuzme trenutnog zakupca. Stan se nalazi u visokom prizemlju, a takođe poseduje i terasu. Stan je uknjizen i bez tereta. Agencijska provizija iznosi 3% na ugovoreni iznos.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Podbara

129,400 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,405 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

128,500 €

Na prodaju dvoiposoban stan površine 44 m²- Telep…

  • Soba: 2.5
  • 2,920 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

115,005 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

116,150 €

• Soba: 1.5
  • 2,833 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

128,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,055 €/m2
  • 42 m2