Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,698 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004048
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 2697.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

Trosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, 63m2, u novijoj zgradi! Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Svetao stan, lepog rasporeda, a u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Zgrada izuzetnog kvaliteta, sa liftom, video nadzorom, prilazom za invalide i parkinom u sklopu dvorišta. U blizini su svi neophodni sadržaji za nesmetano i udobno funkcionisanje porodice, mladih parova... Stan je uknjižen 1/1, svi papiri su regularni. U cenu je uključena agencijska naknada u iznosu od 3%. Za razgledanje stana pozovite 069/383-1010 Stanislava

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

169,950 €

Sajam, odlična ponuda ID#9811…

  • Soba: 3.5
  • 1,931 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Telep

167,890 €

NOV NEUSELJAVAN STAN NA TELEPU …

  • Soba: 2.5
  • 2,708 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Adice

160,060 €

Komforan četvorosoban stan, 74m2!…

  • Soba: 3.5
  • 2,163 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Adice

176,200 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan površine 74 m², smešten u mirnom i porodičnom delu grada, u zoni između Adica i Telepa. Lokacija je ide…

  • Soba: 3.5
  • 2,381 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,950 €

Novi Sad, Petrovaradin, U novom bloku zgrada u Petrovaradinu, nadomak gradskog prevoza, 10ak min do centra Novog Sada, z…

  • Soba: 3.5
  • 2,073 €/m2
  • 82 m2