Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Četvorosoban stan u Petrovaradinu, 98 m², prvi sprat

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,260 €/m2
  • Površina: 98 m2
PRODAJA

221,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22450
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 221,450 €
  • Cena po m2 : 2259.69 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja je blago izdvojena od glavne ulice i poseduje energetski pasoš. Površine je 98 m² i funkcionalnog je rasporeda. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom, iz koje se izlazi na terasu sa prelepim pogledom na grad. Kuhinja je blago izdvojena, a stan dodatno čine garderober, predsoblje, kupatilo i toalet. Tri spavaće sobe su smeštene u drugom delu stana i sve su funkcionalne. Stan je dvostrano orijentisan i ima još jednu terasu, dvorišno orijentisanu. Grejanje i topla voda su na gas, uz sistem podnog grejanja koji se može podešavati daljinski preko WiFi-ja. Svaka soba ima svoj termostat, a režije su veoma ekonomične. Uz stan dolazi parking mesto u dvorištu i ostava u suterenu. Gradsko autobusko stajalište udaljeno je 150 metara. Za više informacija: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57 - 22450.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

226,600 €

PRODAJA Stan 2.5: Novi Sad-Grbavica, 65m2, u prirodi 78m2 ID#8468…

  • Soba: 2.5
  • 3,486 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

230,269 €

Novi Sad, Telep, Prelep četvorosoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,524 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Salajka

223,100 €

Salajka-Fantastičan Troiposoban Dupleks 83 m2 u Izgradnji sa Parking Mestom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 2,688 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Detelinara

220,600 €

NOVI SAD, NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Detelinara

230,700 €

* Nova Detelinara - Branka Bajća *…

  • Soba: 3.0
  • 2,996 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2