-

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,255 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

115,005 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3606
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 115,005 €
  • Cena po m2 : 2255.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se sjajan i lepo projektovan dvoiposoban stan, na dobroj i mornoj lokaciji. Stan je izgradjen od najkvalitetnijih materijala, projektovan tako da svaki kvadrat bude maksimalno iskoriscen. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavace sobe, kuhinje, kupatila, kao i terase. Grejanje je centralno na gas, sto racune cini znatno nizim i ekonomicnim. Zavrsetak radova je predvidjen za Januar 2027. Agencijska provizija iznosi 3% na ugovoreni iznos. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

114,650 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,099 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

118,850 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,701 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Novo Naselje

120,000 €

* Novo Naselje - Dvosoban stan *…

  • Soba: 2.0
  • 2,791 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

123,600 €

U ponudi koja se retko pojavljuje na tržištu, izdvajamo stan koji savršeno balansira cenu, kvalitet i lokaciju — idealan izbor kako za život, ta…

  • Soba: 1.5
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

118,250 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,884 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Nov, troiposoban stan sa parkingom – miran kraj, Adice…

  • Soba: 3.5
  • 2,377 €/m2
  • 52 m2