Novi Sad - Detelinara

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 20 m², 5. sprat

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 20 m2
PRODAJA

61,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4212
  • Površina : 20 m2
  • Cena : 61,800 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 5/5

Na prodaju stan na Staroj Detelinari, smešten na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je izuzetno dobro organizovan, maksimalno iskorišćenog prostora, svetao i vrlo funkcionalan, što ga čini prijatnim za svakodnevni život. Ne zahteva dodatna ulaganja. Stan nema svoju terasu, ali pored stana je izlaz na veliku terasu od zgrade koja je na raspolaganju stanarima. U stanu su ugrađeni novi prozori, zamenjene su pločice, a enterijer je uređen moderno i sa ukusom. Stan se prodaje namešten. Cena stana iznosi 61.800 € i u cenu je uračunata agencijska provizija. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

60,980 €

Adice odličan jednoiposoban stan brzo useljiv …

  • Soba: 1.5
  • 1,648 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Novi Sad,Adice- do Futoškog puta i sportskogcentra "Vujadin Boškov". Stan se nalazi u polusuterenu zgrade ,ima sopstve…

  • Soba: 2.0
  • 1,512 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

55,000 €

Dvosoban stan na Alibegovcu …

  • Soba: 2.0
  • 1,410 €/m2
  • 39 m2

Odlična investicija! Garsonjera sa

66,850 €

Odlična investicija! Garsonjera sa sopstvenim dvorištem — Telep…

  • Soba: 1.0
  • 2,907 €/m2
  • 23 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

63,000 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 0.5
  • 1,853 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Klisa

66,950 €

Prodaje se suteren – 112 m², Novi Sad!…

  • Soba: 0.0
  • 598 €/m2
  • 112 m2