Novi Sad - Avijacija

Na prodaju garsonjera površine 13m² u naselju Avijacija. Stan se nalazi u prizemlju zgrade stare oko 15 godina i ima poseban ulaz iz dvorišta, što pruža dodatnu privatnost i praktičnost. Nekretnina je uknjižena 1/1 i moguća je kupov

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,088 €/m2
  • Površina: 13 m2
PRODAJA

40,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032092
  • Površina : 13 m2
  • Cena : 40,150 €
  • Cena po m2 : 3088.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/2

Srpski: Na prodaju garsonjera površine 13m² u naselju Avijacija. Stan se nalazi u prizemlju zgrade stare oko 15 godina i ima poseban ulaz iz dvorišta, što pruža dodatnu privatnost i praktičnost. Nekretnina je uknjižena 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita, što je čini odličnom prilikom kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Za više informacija i zakazivanje gledanja pozovite: 0638822439 Šifra: 1032092 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174 English: For sale: a 13 m² studio apartment located in the Avijacija area. The apartment is on the ground floor of a building approximately 15 years old and features a separate entrance from the courtyard, offering added privacy and convenience. The property is fully registered (1/1) and eligible for purchase via a housing loan, making it a great option both for living and as an investment for rental income. For more information or to schedule a viewing, call: +381 63 8822439 Code: 1032092 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174 Русский: Продается студия площадью 13 м² в районе Авиация. Квартира расположена на первом этаже здания, построенного около 15 лет назад, и имеет отдельный вход со двора, что обеспечивает дополнительную приватность и удобство. Квартира зарегистрирована 1/1, возможна покупка в кредит, что делает её отличным вариантом как для проживания, так и для инвестиций под аренду. Для получения дополнительной информации и записи на просмотр звоните: +381 63 8822439 Код: 1032092 Moj Dom недвижимость, Нови-Сад, рег. № 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

46,500 €

Ušuškana garsonjera sa parking mestom u mirnom delu Adica…

  • Soba: 0.5
  • 1,722 €/m2
  • 27 m2

Продаје се намеште

43,050 €

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмар?…

  • Soba: 0.5
  • 2,266 €/m2
  • 19 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

49,000 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 28 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,750 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Veternk

47,586 €

Odličan manji jednoiposoban stan u Veterniku …

  • Soba: 1.5
  • 1,700 €/m2
  • 28 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

34,300 €

Garsonjera Alibegovac …

  • Soba: 0.5
  • 1,633 €/m2
  • 21 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

43,479 €

Garsonjera Alibegovac …

  • Soba: 0.5
  • 1,499 €/m2
  • 29 m2