Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 71 m2 + pripadajući parking!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,857 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

200,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002260
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 200,000 €
  • Cena po m2 : 2857.14 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/2

Prodaje se se nov stan 71m2 u luksuznom kompleksu zatvorenog tipa na lepoj lokaciji. Popovica, kao deo naselja idealan za porodično stanovanje, sem mira, pruža i pogled na Dunav. Kompleks zatvorenog tipa - ograđen i samo stanari će imati pristup. Svaki stan poseduje numerisano parking mesto koje ulazi u cenu stana. Pored podnog grejanja, stan poseduje i fan coil (ventilator konvektor) - sistem hlađenja i grejanja koji koristi vodu kao grejno ili rashladno sredstvo, povezan je sa toplotnim pumpama. Samim tim računi će biti minimalni, a grejanje i hlađenje efikasnije od standardnog sistema. Raspored prostorija je sledeći: dnevna soba sa trpezarisjkim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, vešeraj, hodnik i terasa koja gleda na dunav. Takođe, svaki stan u ovom kompleksu poseduje svoj kalorimetar, video interfon i duge pogodnosti.. Za sva pitanja i gledanje ovog stana, pozovite na broj: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

194,670 €

Ekskluzivna Ponuda:Prelepo Renoviran Dvoiposoban Stan na Bulevaru P. Pavla ID#6266…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jedn…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Sajmište

194,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,865 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

204,400 €

Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je…

  • Soba: 2.5
  • 3,244 €/m2
  • 63 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

191,155 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 86m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 4.0
  • 2,223 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Grbavica

206,000 €

Djordja Servickog. Stan se prodaje kompletno namesten.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link il…

  • Soba: 2.5
  • 4,120 €/m2
  • 50 m2