Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 66 m2 + pripadajući parking!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,734 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

180,440 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002257
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 180,440 €
  • Cena po m2 : 2733.94 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/2

Prodaje se se nov stan u luksuznom kompleksu zatvorenog tipa na lepoj lokaciji. Popovica, kao deo naselja idealan za porodično stanovanje, sem mira, pruža i pogled na Dunav. Kompleks zatvorenog tipa - ograđen i samo stanari će imati pristup. Svaki stan poseduje numerisano parking mesto koje ulazi u cenu stana. Pored podnog grejanja, stan poseduje i fan coil (ventilator konvektor) - sistem hlađenja i grejanja koji koristi vodu kao grejno ili rashladno sredstvo, povezan je sa toplotnim pumpama. Samim tim računi će biti minimalni, a grejanje i hlađenje efikasnije od standardnog sistema. Raspored prostorija je sledeći: dnevna soba sa trpezarisjkim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, vešeraj, hodnik i terasa koja gleda na dunav. Takođe, svaki stan u ovom kompleksu poseduje svoj kalorimetar, video interfon i duge pogodnosti.. Za sva pitanja i gledanje ovog stana, pozovite na broj: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adice

179,200 €

U mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, nalazi se ovaj potpuno nov, pažljivo osmišljen stan koji spaja funkcionalnost, komfo…

  • Soba: 3.5
  • 2,297 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar

185,400 €

Novi Sad,Bulevar,komforan dupleks stan ,prostran svetao i održavan.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 4.5
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Adice

170,600 €

NOVI SAD. ADICE. TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,080 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

178,000 €

Novi Sad, Bulevar Evrope. NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI! Stan je površine 58m2 i po strukturi je dvoiposoban. Pozicioniran je…

  • Soba: 2.5
  • 3,069 €/m2
  • 58 m2