Novi Sad - Veternk

Veternička rampa. 66m2, kompletno namešten trosoban stan sa parking mestom.

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,388 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

157,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004052
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 157,600 €
  • Cena po m2 : 2387.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/2

Komforan i lep porodičan stan, bez ulaganja. Na visokom prizemlju novije zgrade sa 6 stanova. Prodaje se opremljen nameštajem i tehnikom i ima svoje parking mesto. Odličan raspored prostorija ( sve iz predsoblja), sobe idealne veličine, kupatilo komotno, prelepa zatvorena terasa. Pvc prozori sa komarnicima, grejanje je na gas pa su režije zanemarljive u letnjem periodu. Postoji zajednička pomoćna prostorija u zgradi. Može biti brzo useljiv po isplati. Lokacija idealna, u mirnoj ulici a blizu glavne saobraćajnice i gradskog prevoza. Svaka preporuka. Uknjižen, može se kupiti putem stambenog kredita poslovne banke. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Pozovite 0693831007 i zakažite gledanje.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Detelinara

156,350 €

Evropski bulevar-*Naša Preporuka*-Fantastičan Trosoban Dupleks 74 m2-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,113 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

167,000 €

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj…

  • Soba: 3.0
  • 2,651 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja stana-Novosadskog sajma, 75m2 ID#10709…

  • Soba: 2.5
  • 2,254 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

149,350 €

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari. …

  • Soba: 2.0
  • 3,178 €/m2
  • 47 m2