Novi Sad - Liman 2

Liman 2 – dvosoban stan 56 m², kompletno renoviran, terasa

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,587 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

200,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4208
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 200,850 €
  • Cena po m2 : 3586.61 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 2
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Na prodaju kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 2. Stan se nalazi na prvom spratu i dvostrano je orijentisan, što omogućava odličnu cirkulaciju vazduha i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Iz stana se pruža otvoren pogled na most i park, što dodatno doprinosi prijatnom ambijentu za život. Raspored je izuzetno funkcionalan, sa prostranim sobama, velikim prozorima i osećajem komfora koji je karakterističan za stariju, kvalitetnu gradnju, a retko se može pronaći u novijim objektima. Stan poseduje i terasu, idealnu za odmor i uživanje. Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini nalaze se kupalište Štrand, TC Promenada, Limanski park, fakulteti, kao i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Do centra grada stiže se laganom šetnjom za oko 15 minuta. Stan je uknjižen, bez tereta i zabeležbi, te je moguća kupovina putem stambenog kredita. Cena: 200.850 € (u cenu je uračunata agencijska provizija od 3%) Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

194,700 €

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva…

  • Soba: 3.0
  • 2,631 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Podbara

206,000 €

Topao, renoviran dvoiposoban stan sa pogledom na Dunav – Beogradski kej, 63m² + podrum 22m²…

  • Soba: 2.5
  • 2,861 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Sajmište

207,700 €

Novi Sad, Sajam, sjajan trosoban stan na odlicnoj lokaciji…

  • Soba: 3.0
  • 3,100 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2