Novi Sad - Novo Naselje

Dvosoban stan 43 m², Novo Naselje - 124.000 EUR-a

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,884 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

124,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4205
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 124,000 €
  • Cena po m2 : 2883.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/5

Na prodaju je dvosoban stan u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi od pet spratova, bez lifta, što ga čini praktičnim izborom za svakodnevno stanovanje. Takođe zgrada ima dve biciklane na korišćenje. Površina stana je 43 m², a prodaje se namešten, sa svim stvarima sa slika. Prostor je funkcionalno organizovan i odmah useljiv. Lokacija je vrlo mirna, što pruža prijatan ambijent za život. U okolini ima dosta mesta za parkiranje, a parking je van zone, što predstavlja dodatnu pogodnost. a više informacija: 063 663 532 Cena u opisu oglasa uračunata agencijska provizija 3% Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad http://www.familynekretnine.rs За све информације на руском језику: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад http://www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

120,000 €

Prodaja-Garsonjera-32m2-renovirana-nameštena-Centar ID#11393…

  • Soba: 0.5
  • 3,750 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Dvosoban stan 43 m², Novo Naselje - 124.000 EUR-a…

  • Soba: 2.0
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Salajka

131,840 €

* Novi Sad - Dositejeva *…

  • Soba: 1.5
  • 2,930 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Prelep dvosoban stan na Adicama…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Centar

118,450 €

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad ID#9568…

  • Soba: 1.5
  • 2,961 €/m2
  • 40 m2