Novi Sad - Sajmište

Luksuzno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište, 41m²

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,906 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

160,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4206
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 160,150 €
  • Cena po m2 : 3906.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/0

U ponudi je izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Sajmište. Stan se nalazi u drugom redu zgrada, što pruža idealan balans između centralne lokacije i mira, bez gradske buke. Osnovne karakteristike: Površina: 41 m² Struktura: dvosoban Sprat: 5. sprat Grejanje: gradsko Zgrada sa 2 lifta Dodatne pogodnosti: Terasa Podrum / ostava Klima uređaj Internet, telefon, kablovska i satelitska TV Veliki parking ispred zgrade Stanje i opremljenost: Stan je kompletno renoviran pre 2 godine i prodaje se potpuno namešten, bez dodatnih ulaganja. Izvršeni radovi uključuju: Potpuna renovacija podova i zidova Novo kupatilo sa svim instalacijama Kuhinja rađena po meri Ugradni plakari (hodnik, predsoblje, spavaća soba) Kvalitetan nameštaj i enterijer u drvetu Svi uređaji novi (frižider, šporet, rerna, bojler, veš mašina, mikrotalasna, TV) Dodatna investiciona vrednost: U stanu se trenutno nalazi zakupac koji može ostati, što ovu nekretninu čini idealnom za investiciju i izdavanje bez čekanja. Zgrada je uredno održavana, sa čistim ulazom i odličnom infrastrukturom u neposrednoj blizini (prodavnice, prevoz, škole, sadržaji). Cena: 160150 € (cena sa uračunatom agencijskom provizijom) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

158,000 €

Novi Sad - Salajka Na prodaju dvoiposoban stan od 59m2 na Salajci. Nalazi se u zgradi novije gradnje, staroj 4 godine i dvorisno je orjentisan. Kontak…

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

160,150 €

Luksuzno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište, 41m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,906 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

163,400 €

Južni Telep-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

155,100 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,315 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Novo Naselje

160,680 €

Novi Sad-Novo naselje, 63.00m2,135450 eur ID#1090…

  • Soba: 2.0
  • 2,550 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

168,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 91 m2