Novi Sad - Veternk

Prodaje se kuća na Veterničkoj rampi.

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,559 €/m2
  • Površina: 152 m2
PRODAJA

236,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3000244
  • Površina : 152 m2
  • Cena : 236,900 €
  • Cena po m2 : 1558.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 230 m2

Odlična prilika kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. U prizemlju objekta nalazi se nezavršen, prazan lokal koji pruža mogućnost uređenja prema sopstvenim potrebama i idejama, što ga čini idealnim za razne poslovne namene. Takođe, u prizemlju se nalazi i manja garsonjera koja je već prodata. Na prvom spratu, koji je funkcionalno podeljen pregradnim hodnikom, smešten je komforan stambeni prostor. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je lepo organizovan i pruža prijatan ambijent za svakodnevni život. Posebna prednost ove nekretnine je tavan sa visokim plafonom i regularno postavljenim prozorima (nije tavanski tip), što ostavlja mogućnost dodatnog uređenja i proširenja stambenog prostora. U zadnjem delu kuće nalazi se uređeno i održavano dvorište koje dodatno doprinosi kvalitetu boravka, idealno za odmor, druženje i uživanje na otvorenom. Ispred kuće obezbeđen je javni parking van zone, što dodatno olakšava svakodnevnicu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj stambenog i poslovnog potencijala na traženoj lokaciji. U cenu je uračunata posrednička nadoknada od 3% KONTAKT: 0631226340 Viber: 0631226340 WhatsApp: 0628165036

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

228,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Veternik, , 300.00m2, 228000 eur ID#5059…

  • Soba: 10.0
  • 760 €/m2
  • 300 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

236,900 €

Prostrana porodična kuća u mirnom delu Čardaka – 180 m², dvorište, garaža…

  • Soba: 6.0
  • 1,316 €/m2
  • 180 m2

Sremska Kamenica Ledinci

231,000 €

Moj Dom vam predstavlja izuzetnu vikend-kuću na atraktivnoj lokaciji Liparije, na prostranom placu površine 2.867 m², sa prelepim otvorenim pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 11,000 €/m2
  • 21 m2

* Banja Vrdnik - Kuća *

245,000 €

* Banja Vrdnik - Kuća *…

  • Soba: 7.0
  • 817 €/m2
  • 300 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,750 €

Novi Sad, Sremska Kamenica, Prelepa porodična kuća, na potezu Čardak, sa odličnim placem. Kuća ima 97 m2 korisne po…

  • Soba: 4.0
  • 3,264 €/m2
  • 71 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

236,900 €

PRODAJA PORODIČNE NAMEŠTENE KUĆE NA PETROVARADINU-PUCKAROŠ ID#10507…

  • Soba: 5.0
  • 1,601 €/m2
  • 148 m2