Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dvorišta. Stan je renoviran, urađena je fasada, novi krov, tavan se mo

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,059 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

72,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019341
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 72,000 €
  • Cena po m2 : 1058.82 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/0

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dvorišta. Stan je renoviran, urađena je fasada, novi krov, tavan se može pretvoriti u stanbeni prostor. Nalazi se na odličnoj lokaciji. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

65,300 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,765 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Veternk

67,000 €

Poslovni apartman-garsonjera-Veternik 065 385 88 86…

  • Soba: 0.5
  • 2,393 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Sajmište

66,950 €

Na prodaju garsonjera u suterenu, 20m2, Futoška…

  • Soba: 0.5
  • 3,348 €/m2
  • 20 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan - u prirodi 42 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,295 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru na prvom spratu u dvorištu zgrade površine 22m2 kompletno renoviranou kontakt 06030889…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2