Novi Sad - Podbara

Novi Sad, Podbara, lep jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,338 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

123,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3605
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 123,500 €
  • Cena po m2 : 3337.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/5

Prodaje se jednoiposoban stan na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, grejanje je centralno na kalorimetre sto racune cini znatno nizim i ekonomicnim. Postoji opcija da kupac preuzme trenutnog zakupca. Stan se nalazi u visokom prizemlju, a takodje poseduje i terasu. Stan je uknjizen i bez tereta. Agencijska provizija iznosi 3% na ugovoreni iznos. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

121,500 €

NOVI SAD - ADICE - 52M2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,337 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

* Novi Sad - Detelinara *…

  • Soba: 2.0
  • 2,687 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

123,000 €

DVOSOBAN -NAMEŠTEN NA DETELINARI ID#11679…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

118,850 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,701 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

123,000 €

Prodaja dvosoban, Novi Sad-Detelinara, 46m2 ID#11862…

  • Soba: 2.0
  • 2,674 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

123,600 €

Prodajemo kompletno namešten renoviran stan kod Betanije. Stan je savršeno koncipiran za izdavanje, u njemu je sve novo, stilski uklopljeno da ni…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 36 m2