Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,237 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

158,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004001
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 158,600 €
  • Cena po m2 : 3236.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/5

Dvoiposoban stan, 49m2, funkcionalnog rasporeda i veoma svetao. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevni boravak, trpezariju i kuhinju koji čine jednu celinu, dve odvojene spavaće sobe i kupatilo. Stan ima lepu terasu sa prelepim pogledom. Zgrada ima lift, biciklanu i veoma je održavana. Grejanje je centralno, gas, plaća se samo u toku sezone. U ceni stana je kuhinja i ugradni plakari. Prilika koju ne treba propustiti, sa obzirom da je stan idealan za porodice i na veoma perspektivnoj lokaciji. U cenu je uračunata agencijska naknada u iznosu od 3%. Za više informacija kontaktirajte 069/383-1010 Stanislava

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

Novi Sad , Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju je potpuno renoviran, funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na jednoj od najatraktivnijih lokac…

  • Soba: 2.5
  • 2,559 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

166,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

159,000 €

Prodaje se stan dvosoban 53m2, Bulevar oslobođenja.Uknjižen ID#10881…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 53 m2