Novi Sad - Bulevar Evrope

Na prodaju duplex stan u blizini Sheratona – odlična lokacija!

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,571 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

180,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4203
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 180,000 €
  • Cena po m2 : 2571.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/0

Na prodaju duplex stan u blizini Sheratona – odlična lokacija! Predstavljamo vam funkcionalan duplex stan površine 70 m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Sheraton Novi Sad. Stan je odlično organizovan i idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Struktura stana: 3 spavaće sobe Prostrana dnevna soba sa trpezarijom Kuhinja 2 kupatila Terasa Cena stana iznosi 180.000e, sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Prodaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Top lokacija u gradu, odlično povezana saobraćajnicama i u blizini svih potrebn…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u ni

180,250 €

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u nizu,naselje Solarna dolina, pravi porodični stan  sa svojim dvorištem od 33m2.P…

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savršeno opremljen trosoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na odličnoj lokaciji, gde su u blizini svi sadržaji za život. Stan je veoma komfor…

  • Soba: 2.5
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Sajmište

172,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,380 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Prodajemo stan i lokal Grbavica.28m2+41 m2.Funkcija 3.0-an.Uknjižen! ID#10149…

  • Soba: 0.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2