Sombor - Sombor

Prodaje se trosoban, svetao stan na odličnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 931 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

77,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004042
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 77,250 €
  • Cena po m2 : 930.72 €/m2
  • Grad : Sombor
  • Lokacija : Sombor
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 8/12

. Stan se nalazi na 8. spratu stambene zgrade sa liftom i pruža lep pogled i obilje prirodne svetlosti. Struktura stana je veoma funkcionalna i obuhvata prostranu trpezariju sa kuhinjom koja ima izlaz na terasu, dnevni boravak, dve komforne spavaće sobe, kupatilo i poseban toalet. Raspored prostorija omogućava udoban porodični život. U sklopu stana postoje 2 terase koje nisu uknjizene i u procesu su legalizacije Lokacija je izuzetno pogodna – u непосредnoj blizini nalaze se Skejt park, škole, vrtić, privatna bolnica, marketi, restorani i kafići, kao i gradski fudbalski stadion i autobuska stanica, što ovu nekretninu čini idealnom za život. Stan je pogodan i za investiciju U cenu je uračunata posrednička nadoknada od 3% KONTAKT: 0631226340 Viber: 0631226340 WhatsApp: 0628165036

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,850 €

Novi sad-PetrovaradinJednosoban stan koji se knjizi kao garaza sa parking mestum u dvoristu.Predvidjeni rok za…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Futog

80,340 €

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 39 m2 na Prvom spratu-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Novo Naselje

81,350 €

Jednosoban stan 34 m² u mirnom delu Novog Naselja,može putem kredita za mlade…

  • Soba: 1.0
  • 2,393 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Grbavica

86,500 €

Grbavica-Uknjižen Jednosoban stan 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,089 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Novo Naselje

87,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Novo Naselje ID#10550…

  • Soba: 1.0
  • 2,719 €/m2
  • 32 m2