Novi Sad - Novo Naselje

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan!

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,884 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

124,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004040
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 124,000 €
  • Cena po m2 : 2883.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

Novi Sad, Bistrica. Stan u mirnoj ulici punoj zelenila, sa dovoljno parking mesta i igralištem u blizini. Odlična lokacija u blizini osnovne škole i vrtića. Stan izvorno jednosoban, preuređen u jednoiposoban, ima lepu terasu sa garniturom za sedenje, ostava na terasi. Kuhinja je u sklopu dnevne sobe, ima svoj prozor i može da se odvoji. Iz spavaće sobe francuski balkon. Uknjižen i odmah useljiv stan. Stanje nekretnine je izvorno i zahteva ulaganja, cena nije fiksna i može dogovor. U oglašeni iznos je uračunata posrednička naknada od 3 %. Može se kupiti putem stambenog kredita. 0693831007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

126,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,687 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

NOVI SAD. VETERNIK.STAN U KUĆI.IZNAD STANA +88 M2 TAVANSKI PROSTOR. U CENU IDE GARAŽA I PARKING MESTO ISPRED KUĆE. U …

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Rotkvarija

115,000 €

Prodaja stana-Novi Sad, Bulevar kralja Petra*Dvosoban, Uknjižen ID#10076…

  • Soba: 1.5
  • 2,875 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

133,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,973 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2