Sombor - Sombor

Prodaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,294 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

100,940 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004045
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 100,940 €
  • Cena po m2 : 1294.10 €/m2
  • Grad : Sombor
  • Lokacija : Sombor
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/1

. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase sa pogledom na dvorište, koja pruža dodatni mir i privatnost. Ispred zgrade se nalazi javni parking van zone, što omogućava jednostavno i bezbrižno parkiranje. U neposrednoj blizini nalaze se svi sadržaji neophodni za udoban svakodnevni život – skejt park, škole, vrtić, privatna bolnica, marketi, restorani i kafići, kao i gradski fudbalski stadion i autobuska stanica. Zahvaljujući odličnoj lokaciji i infrastrukturi, ova nekretnina predstavlja idealan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija. U cenu je uračunata posrednička nadoknada od 3% KONTAKT: 0631226340 Viber: 0631226340 WhatsApp: 0628165036

SLIČNE NEKRETNINE

Bačka Palanka Bačka Palanka

92,300 €

BAČKA PALANKA, CENTAR …

  • Soba: 2.0
  • 1,648 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Klisa

98,800 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,245 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

95,300 €

EKSKLUZIVNA PRILIKA – MODERNO OPREMLJENA GARSONJERA NA TOP LOKACIJI! IDEALNA ZA ŽIVOT I INVESTICIJU…

  • Soba: 0.5
  • 3,665 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

94,825 €

Urbana vila, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 1.5
  • 2,495 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

100,300 €

Retkost na tržištu – renoviran dvorišni stan sa dva dvorišta, 43m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,333 €/m2
  • 43 m2