Novi Sad - Adice

Na prodaju četvorosoban stan u Adicama, površine 62 m²

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,419 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

150,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003102
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 150,000 €
  • Cena po m2 : 2419.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/2

Nalazi se u mirnom i porodičnom kraju. Rok završetka radova je 1. jul. Stan se nalazi u objektu sa obezbeđenim parking mestom za stanare. U izgradnji su korišćeni kvalitetni i savremeni materijali, sa pažnjom posvećenom funkcionalnosti i dugotrajnosti. Lokacija je izuzetno pogodna za porodični život – u neposrednoj blizini nalaze se škola i autobuske linije, što omogućava dobru povezanost sa ostalim delovima grada. Idealna prilika za one koji traže komforan, moderan stan u mirnom okruženju. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

153,200 €

* Adice - Novogradnja sa PDV - om*…

  • Soba: 4.0
  • 1,802 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Grbavica

147,700 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Avijacija

141,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

155,100 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,315 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

158,700 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,369 €/m2
  • 67 m2