-

* Vrdnik - POVRAT PDV-a *

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,459 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

120,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2169
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 120,500 €
  • Cena po m2 : 2459.18 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

NOVOGRADNJA SA PDV-OM! Prodajemo stan koji je potpuno opremljen. Nalazi se u manjoj zgradi sa 13 stanova, svi stanovi se izdaju na dnevnom nivou. U sklopu zgrade se nalazi restoran i bazen. Spa i wellnes centar se uskoro završavaju. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, terase, kupatila i spavaće sobe. Iz dnevne sobe postoji izlaz na terasu koja je dvorišno orjentisana. Natuzzi ugaona garnitura. Klima u sklopu dnevne sobe. Italijanska keramika. Grejanje je na gas. Niski troškovi. U cenu je uključen PDV i agencijska provizija od 3% Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

123,600 €

Prelep dvosoban stan na Adicama…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Socijalno

129,800 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.JEDNOIPOSOBAN STAN,MOGUĆNOST PARKIRANJA U DVORIŠTU ZGRADE.NAMEŠTEN SVE PO MERI,  RENOVIRAN, O…

  • Soba: 1.5
  • 3,328 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

114,330 €

Nov, luksuzno uređen jednoiposoban stan – Podbara, 41m²…

  • Soba: 1.5
  • 2,789 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Rotkvarija

120,000 €

PRODAJA-DVOSOBAN-53M2-ROTKVARIJA-4. BEZ LIFTA ID#11849…

  • Soba: 2.0
  • 2,308 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Socijalno

119,500 €

Prodaja renoviranog dvosobnog stana – Socijalno, širi centar Novog Sada | 40 m² | Bez ulaganja Na prodaju je kompletno renoviran dvosoban stan po…

  • Soba: 2.0
  • 2,988 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

126,600 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan - bliže Telepu …

  • Soba: 2.5
  • 2,146 €/m2
  • 59 m2