Novi Sad - Sajlovo

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 89 m2

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,039 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

181,510 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003995
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 181,510 €
  • Cena po m2 : 2039.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajlovo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/1

U Novom Sadu na lepoj i mirnoj lokaciji, čeka vas townhouse od 89 m2 + mini dvorište od oko 40 m2. Modena arhitektura i savremen koncept gradnje obezbeđuju miran život, a dodatna pogodnost su čak 3 parking mesta uz svaku stambenu jedinicu. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, toalet sa vešerajem, ulazni hodnik i terasa sa izlazom u mini dvorište. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo. Niski troškovi računa - grejanje se plaća po utošku u toku grejne sezone. Uz stan dobija se dvorište u koje se izlazi sa terase i iz dnevnog boravka. Pripadajući parking uz svaku jedinicu za 2 do 3 automoila. Ugrađena dva klima uređaja. U oglašenu cenu je uračunata posredničaka naknada od 3%. Kontaktirajte me na 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

180,250 €

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Prostran stan sa velikim potencijalom na odličnoj lokaciji – Grbavica…

  • Soba: 1.5
  • 2,990 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

176,000 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 60m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

* Telep - Porodični stan *…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

182,850 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

173,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara, Odličan petosoban, kompletno renoviran i sređen stan, korisne površine 124m2, uknjiženo 1…

  • Soba: 4.5
  • 1,713 €/m2
  • 101 m2