Novi Sad - Sajlovo

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 87 m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,039 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

177,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004038
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 177,400 €
  • Cena po m2 : 2039.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajlovo
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 0/1

U Novom Sadu na lepoj i mirnoj lokaciji, čeka vas townhouse od 87 m2 + mini dvorište od oko 40 m2. Modena arhitektura i savremen koncept gradnje obezbeđuju miran život, a dodatna pogodnost su čak 3 parking mesta uz svaku stambenu jedinicu. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, toalet sa vešerajem, ulazni hodnik i terasa sa izlazom u mini dvorište. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo. Niski troškovi računa - grejanje se plaća po utošku u toku grejne sezone. Uz stan dobija se dvorište u koje se izlazi sa terase i iz dnevnog boravka. Pripadajući parking uz svaku jedinicu za 2 do 3 automoila. Ugrađena dva klima uređaja. U oglašenu cenu je uračunata posredničaka naknada od 3%. Kontaktirajte me na 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

186,000 €

Nov četvorosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 4.0
  • 2,325 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

169,500 €

Strogi centar grada, Petra Drapšina sa pogledom na Sinagogu…

  • Soba: 1.5
  • 3,139 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

184,000 €

Moderan 2.5-soban stan od 65 m² u vrhunskoj zgradi, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,831 €/m2
  • 65 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

179,220 €

Prodaje se stan/tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje stran…

  • Soba: 4.0
  • 1,691 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Telep

169,200 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 60 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,820 €/m2
  • 60 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,660 €

Petrovaradin - Useljiv, Trosoban stan - dupleks 84 m2 sa povratom PDV …

  • Soba: 2.5
  • 2,151 €/m2
  • 84 m2