Novi Sad - Sajlovo

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 83 m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,036 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

168,960 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004039
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 168,960 €
  • Cena po m2 : 2035.66 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajlovo
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 0/1

U Novom Sadu na lepoj i mirnoj lokaciji, čeka vas townhouse od 83 m2 + mini dvorište od oko 40 m2. Modena arhitektura i savremen koncept gradnje obezbeđuju miran život, a dodatna pogodnost su čak 3 parking mesta uz svaku stambenu jedinicu. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, toalet sa vešerajem, ulazni hodnik i terasa sa izlazom u mini dvorište. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo. Niski troškovi računa - grejanje se plaća po utošku u toku grejne sezone. Uz stan dobija se dvorište u koje se izlazi sa terase i iz dnevnog boravka. Pripadajući parking uz svaku jedinicu za 2 do 3 automoila. Ugrađena dva klima uređaja. U oglašenu cenu je uračunata posredničaka naknada od 3%. Kontaktirajte me na 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

164,800 €

DVOSOBAN KEJ-63m2 ID#10016…

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Centar

163,552 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Salajka

159,650 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN 58m2- SALAJKA ID#9562…

  • Soba: 3.0
  • 2,753 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

167,890 €

61m2 | Dvosoban | Bulevar Jovana Dučića, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,752 €/m2
  • 61 m2

Jednoiposoban stan 55 m² – Cara

161,450 €

Jednoiposoban stan 55 m² – Cara Dušana, kompletno renoviran, terasa…

  • Soba: 1.5
  • 2,935 €/m2
  • 55 m2