Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Novi Majur - Trosoban stan sa povratom PDV - 81 m2

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,431 €/m2
  • Površina: 81 m2
PRODAJA

196,880 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004037
  • Površina : 81 m2
  • Cena : 196,880 €
  • Cena po m2 : 2430.62 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u Petrovaradinu. Novi Majur. Odlična lokacija, dobro povezana gradskim autoubuskim linijama, blizina marketa, pijace, apoteke.. Nalazi se na drugom spratu, ulično orijentisan. Sadrži sledeće prostorije: na prvom nivou dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, terasa i hodnik, na drugom nivou dve spavaće sobe i kupatilo. Rok završetka je kraj 2026. godine. Oglašena cena je sa PDV i već uračunatom posredničkom naknadom u iznosu od 3%. Kontakt telefon: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

200,850 €

Novi Sad, Grbavica Fantastičan, moderno opremljen, trosoban stan na Grbavici. Stan se nalazi na visokom prizemlju, pun …

  • Soba: 3.0
  • 2,998 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,670 €

PRODAJA Stan 3.5: NOVI SAD, Dupleks, Ćirpanova, 80m2, 194670e ID#5815…

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

194,670 €

Ekskluzivna Ponuda:Prelepo Renoviran Dvoiposoban Stan na Bulevaru P. Pavla ID#6266…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 4.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

196,880 €

Petrovaradin, Novi Majur - Trosoban stan sa povratom PDV - 81 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,431 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Podbara

194,700 €

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva…

  • Soba: 3.0
  • 2,631 €/m2
  • 74 m2