Novi Sad - Telep

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv dvoiposoban stan od 60m2, parking u dvorištu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan poseduje parking u dvorištu. Za više informacija pozov

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019340
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/4

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv dvoiposoban stan od 60m2, parking u dvorištu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan poseduje parking u dvorištu. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

191,000 €

Novi Sad, početak Telepa, veoma blizu Limana 4 prodaje se u novoj zgradi odmah useljiv i uknjizen odličan trosoban …

  • Soba: 3.0
  • 2,547 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Futog

190,550 €

Futog-Poslovno Stambeni Prostor 550 m2 za Poslovnu Delatnost-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 346 €/m2
  • 550 m2

Novi Sad Liman 3

177,000 €

TOTAL OGLASAVA NA 185400 Prodaje se odličan lux stan u Park City kompleksu na Limanu 3. Raspored je odličan i stan se sastoji od dnevnog boravka, sp…

  • Soba: 2.0
  • 3,161 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Prostran stan sa velikim potencijalom na odličnoj lokaciji – Grbavica…

  • Soba: 1.5
  • 2,990 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

190,500 €

Na prodaju prelep, moderno namešten dvosoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Futoškae pijace. Ova nekretnina predstavlja ideal…

  • Soba: 1.5
  • 3,888 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Liman 3

180,000 €

Liman 3 - odličan dvosoban stan od 52m2 na traženoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,462 €/m2
  • 52 m2