Novi Sad - Kej

Na prodaju odličan trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Kej

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,627 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4198
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 3626.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/18

Stan je površine 71 m² i nalazi se na 4. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Jedan lift je veći i pogodan za prevoz bicikla ili kabastijih stvari, dok je drugi standardne veličine. Struktura stana je dve odvoje spavace sobe, dnevna soba, kuhinja i trpezarija su odvojene od svih soba. Stan poseduje dve ostave, jedna je na teraasi, dok je druga u hodniku. Posebna prednost je što i kupatilo i toalet imaju prirodnu ventilaciju, što značajno doprinosi komforu svakodnevnog boravka. Cena stana iznosi 257.500 € sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

263,000 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,711 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Liman 2

257,500 €

Prodaje se komforan, prostran, porodicni stan na Limanu 2(70m2). Stan je odmah useljiv, potpuno je opremljen sa svim kuhinjskim elementima. Pogodan za…

  • Soba: 3.5
  • 3,679 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Novo Naselje

257,500 €

NOV SAD.NOVO NASELJE.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Salajka

252,010 €

Novi Sad, Salajka - Triposoban stan 106m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,377 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Telep

258,200 €

Telep-Neposredna blizina Patrijarha Pavla. Prodaju se dva odlična 4.0 stana u urbanoj vili. Zgrada sa malim brojem veli…

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 106 m2