Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Novi Sad, prodaje se odmah useljiv jednosoban stan od 34m2, novija zgrada, uknjižen. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u ceni stana ostaje kuhinja i ugradni plakari, postoji mogućnost pregrađivanja u jednoiposoban. Za više informacija pozovite 0

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,176 €/m2
  • Površina: 34 m2
PRODAJA

108,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019338
  • Površina : 34 m2
  • Cena : 108,000 €
  • Cena po m2 : 3176.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 3/4

Novi Sad, prodaje se odmah useljiv jednosoban stan od 34m2, novija zgrada, uknjižen. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u ceni stana ostaje kuhinja i ugradni plakari, postoji mogućnost pregrađivanja u jednoiposoban. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

105,620 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,779 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

106,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju te…

  • Soba: 2.0
  • 2,591 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

108,150 €

Otkrijte svoj novi dom u Novom Naselju u delu Šarengrad! Nudimo vam komforan jednoiposoban stan od 46m2 sa odličnim rasporedom. Stan se nalazi na tr…

  • Soba: 1.5
  • 2,351 €/m2
  • 46 m2