Novi Sad - Telep

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,729 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

95,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4193
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 95,500 €
  • Cena po m2 : 2728.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

U ponudi stanovi u izgradnji različitih struktura – od garsonjera (0.5) do četvorosobnih (5.0), idealni kako za život, tako i kao dugoročna investicija. Primer ponude: Garsonjera od 35m² po ceni od 95.500 EUR (sa agencijskom provizijom) Objekat je projektovan sa fokusom na funkcionalnost, kvalitet gradnje i maksimalnu iskorišćenost prostora. Prednosti lokacije: Odlična povezanost – u neposrednoj blizini autoputa Brz pristup svim delovima grada U blizini osnovna škola „Miloš Crnjanski“ Okruženje bogato sadržajima za život (škole, sport, svakodnevne potrebe) Karakteristike projekta: Različite kvadrature i spratnosti Moderan koncept gradnje Idealno za porodični život ili izdavanje Rok završetka: Završetak izgradnje: početak 2028. godine Planirano useljenje: tokom zime 2028. Ovo je odlična prilika za kupovinu po početnim cenama uz veliki potencijal rasta vrednosti nekretnine. Za više informacija, dostupne stanove i rezervacije, kontaktirajte: 063/663-532 Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs Za sve informacije na ruskom jeziku: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

97,100 €

NOVI SAD. CENTAR.GARSONJERA. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,735 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

103,968 €

PRODAJA jednoiposobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10201…

  • Soba: 1.5
  • 2,888 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

92,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Novi Sad,stan strogi centar,komplet namešten,pogodan za izdavanje ,stan na dan ,postoji moućnost parkinga u dvorištu …

  • Soba: 0.5
  • 3,679 €/m2
  • 28 m2