Novi Sad - Telep

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4194
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,900 €
  • Cena po m2 : 2574.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

U ponudi stanovi u izgradnji različitih struktura – od garsonjera (0.5) do četvorosobnih (5.0), idealni kako za život, tako i kao dugoročna investicija. Primer ponude: Garsonjera od 59m² po ceni od 151.900 EUR (sa agencijskom provizijom) Objekat je projektovan sa fokusom na funkcionalnost, kvalitet gradnje i maksimalnu iskorišćenost prostora. Prednosti lokacije: Odlična povezanost – u neposrednoj blizini autoputa Brz pristup svim delovima grada U blizini osnovna škola „Miloš Crnjanski“ Okruženje bogato sadržajima za život (škole, sport, svakodnevne potrebe) Karakteristike projekta: Različite kvadrature i spratnosti Moderan koncept gradnje Idealno za porodični život ili izdavanje Rok završetka: Završetak izgradnje: početak 2028. godine Planirano useljenje: tokom zime 2028. Ovo je odlična prilika za kupovinu po početnim cenama uz veliki potencijal rasta vrednosti nekretnine. Za više informacija, dostupne stanove i rezervacije, kontaktirajte: 063/663-532 Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs Za sve informacije na ruskom jeziku: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

146,255 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,401 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Petrovaradin ID#10760…

  • Soba: 2.5
  • 2,281 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Adice

148,320 €

Adice- Veliki Troiposoban stan 80 m2-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROOSBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

147,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,827 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Banatić

151,410 €

PRODAJA stan_2.5: 55M2+4,5M2 TERASA-ŽELEZNIČKA STANICA_Banatić ID#11216…

  • Soba: 2.5
  • 2,753 €/m2
  • 55 m2