Novi Sad - Telep

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 4.0 – odlična lokacija

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4195
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/6

U ponudi stanovi u izgradnji različitih struktura – od garsonjera (0.5) do četvorosobnih (5.0), idealni kako za život, tako i kao dugoročna investicija. Primer ponude: Garsonjera od 76m² po ceni od 195.700 EUR (sa agencijskom provizijom) Objekat je projektovan sa fokusom na funkcionalnost, kvalitet gradnje i maksimalnu iskorišćenost prostora. Prednosti lokacije: Odlična povezanost – u neposrednoj blizini autoputa Brz pristup svim delovima grada U blizini osnovna škola „Miloš Crnjanski“ Okruženje bogato sadržajima za život (škole, sport, svakodnevne potrebe) Karakteristike projekta: Različite kvadrature i spratnosti Moderan koncept gradnje Idealno za porodični život ili izdavanje Rok završetka: Završetak izgradnje: početak 2028. godine Planirano useljenje: tokom zime 2028. Ovo je odlična prilika za kupovinu po početnim cenama uz veliki potencijal rasta vrednosti nekretnine. Za više informacija, dostupne stanove i rezervacije, kontaktirajte: 063/663-532 Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs Za sve informacije na ruskom jeziku: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

205,050 €

Salajka, 77m2. Dupleks - Troiposoban stan u izgradnji sa parking mestom. Povrat PDV-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,663 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Veternk

200,120 €

Veternik - Komforan četvorosoban stan - povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 1,924 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Troiposoban stan 73 m² – Bulevar Patrijarha Pavla…

  • Soba: 3.5
  • 2,681 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Rotkvarija

195,700 €

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697…

  • Soba: 2.5
  • 3,106 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2