Novi Sad - Telep

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

244,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4197
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 244,600 €
  • Cena po m2 : 2574.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 1/6

U ponudi stanovi u izgradnji različitih struktura – od garsonjera (0.5) do četvorosobnih (5.0), idealni kako za život, tako i kao dugoročna investicija. Primer ponude: Garsonjera od 95m² po ceni od 244.600 EUR (sa agencijskom provizijom) Objekat je projektovan sa fokusom na funkcionalnost, kvalitet gradnje i maksimalnu iskorišćenost prostora. Prednosti lokacije: Odlična povezanost – u neposrednoj blizini autoputa Brz pristup svim delovima grada U blizini osnovna škola „Miloš Crnjanski“ Okruženje bogato sadržajima za život (škole, sport, svakodnevne potrebe) Karakteristike projekta: Različite kvadrature i spratnosti Moderan koncept gradnje Idealno za porodični život ili izdavanje Rok završetka: Završetak izgradnje: početak 2028. godine Planirano useljenje: tokom zime 2028. Ovo je odlična prilika za kupovinu po početnim cenama uz veliki potencijal rasta vrednosti nekretnine. Za više informacija, dostupne stanove i rezervacije, kontaktirajte: 063/663-532 Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs Za sve informacije na ruskom jeziku: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

250,680 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 4.0
  • 2,611 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Grbavica

237,900 €

Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa,pošte i sportskog centra (SPENS). Stan je svetao, prostoran i na…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

252,940 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,663 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Detelinara

242,050 €

Novi Sad-Nova Detelinara, Janka Čmelika, 113.00m2, 157125 eur ID#2146…

  • Soba: 3.0
  • 2,142 €/m2
  • 113 m2