Novi Sad - Detelinara

Dvosoban stan 43m², Nova Detelinara, terasa, lift

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,018 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

129,780 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4191
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 129,780 €
  • Cena po m2 : 3018.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, daleko od gradske buke. Osnovne karakteristike: Površina: 43m² Struktura: dvosoban Sprat: 2 (zgrada sa liftom) Terasa: da Orijentacija: dvorišna Grejanje: centralno Stanje: prodaje se prazan Stan je odličnog rasporeda, svetao i vrlo funkcionalan – savršen za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje. Investiciona prednost: Postoji mogućnost da trenutni zakupci ostanu u stanu, što omogućava nastavak prihoda bez dodatnog angažovanja. Cena: 129.780 EUR (sa agencijskom provizijom) Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte: 063/663-532 Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs Za sve informacije na ruskom jeziku: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

120,510 €

Kompletno renoviran i opremljen stan – Nova Detelinara, 45m²…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

133,900 €

Dvosoban stan | Square Garden | Polunamešten | 1. sprat |…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Novi Sad - Adice Na prodaju dvoiposoban stan na Adicama, nadomak Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta. Stan je strukturno odličan dvosoban, koj…

  • Soba: 2.0
  • 2,289 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

130,800 €

NOVI SAD,DETELINARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

128,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,055 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

136,750 €

• Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 45 m2