-

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, b

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,471 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

138,380 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000487
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 138,380 €
  • Cena po m2 : 2471.07 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, blizu svih urbanih sadržaja. Stan je dvorišno orijentisan. Stan se nalazi na drugom spratu urbane vile, kvalitetno građene po svim standardima modernog i komfornog stanovanja. Grejanje je podno na gas sa kalorimetrima. Stan ima dnevnu sobu i dve spavaće sobe, kupatilo, predsoblje i kuhinju koja je povezana sa dnevnom sobom i dve terase. Postoji mogućnost i pripajanja stanu veće krovne terase, po želji kupca. Investitor je siguran i pouzdan sa svom urednom dokumentacijom i dozvolama i za kupce prvog stana, može se ostvariti povrat Pdv-a od 10%. Rok završetka izgradnje je predviđen za oktobar 2026. godine.

IDEALNA PONUDA ZA KOMFORAN, MIRAN ŽIVOT ILI KAO INVESTICIJA.

Lav 2020 nekretnine
Ivana: 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

132,666 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

133,600 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 36,62 m2 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,611 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Veternk

144,820 €

NOV STAN NA I SPRATU – 74 m² – MOGUĆNOST POVRATA PDV-a – KVALITETNA GRADNJA!…

  • Soba: 4.0
  • 1,957 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

143,700 €

Prodaja stana Telep, Nov, Dvosoban, Neuseljavan! ID#10345…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

136,000 €

Postoje stanovi koji nude kvadrate – i postoje oni koji nude lakoću svakodnevice. Upravo takav prostor nalazi se na Severnom Telepu, u neposrednoj …

  • Soba: 1.5
  • 2,894 €/m2
  • 47 m2