-

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, b

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,471 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

138,380 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000488
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 138,380 €
  • Cena po m2 : 2471.07 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, blizu svih urbanih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu urbane vile, kvalitetno građene po svim standardima modernog i komfornog stanovanja. Grejanje je podno na gas sa kalorimetrima. Stan ima dnevnu sobu i dve spavaće sobe, kupatilo, predsoblje i kuhinju koja je povezana sa dnevnom sobom i dve terase. Postoji mogućnost i pripajanja stanu veće krovne terase, po želji kupca. Investitor je siguran i pouzdan sa svom urednom dokumentacijom i dozvolama i za kupce prvog stana, može se ostvariti povrat Pdv-a od 10%. Rok završetka izgradnje je predviđen za oktobar 2026. godine.

 

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

129,000 €

Novi Sad, Grbavica, prodaje se odličan kompletno renoviran dvosoban stan u novijoj zgradi . Stan je bez ikakvih ulaganj…

  • Soba: 1.5
  • 2,867 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

146,800 €

Novi Sad, Sajam, dvosoban sa nameštajem …

  • Soba: 2.0
  • 2,531 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Novi Sad, Telep, Dvosoban …

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Novi Sad, Nova detelinara - Dvoiposoban stan funkcionalnog rasporeda 55m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,622 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

132,425 €

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10209…

  • Soba: 2.0
  • 3,396 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

133,500 €

ODMAH USELJIV 2.0 stan na prodaju, PODBARA ID#11673…

  • Soba: 2.0
  • 3,513 €/m2
  • 38 m2