-

Prodaje se lep cetvorosoban stan u manjoj zgradi, urbanoj vili, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i ši

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,013 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

191,269 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000489
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 191,269 €
  • Cena po m2 : 2013.36 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Prodaje se lep cetvorosoban stan u manjoj zgradi, urbanoj vili, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, blizu svih urbanih sadržaja. Stan se nalazi na prvom spratu urbane vile, kvalitetno građene po svim standardima modernog i komfornog stanovanja. Grejanje je podno na gas sa kalorimetrima. Stan ima veliku dnevnu sobu, koja je okrenuta na uličnu stranu, dok su tri spavaće sobe dvoriŝno orijentisane. Stan ima dva kupatila, predsoblje i kuhinju koja je povezana sa dnevnom sobom i dve terase. Pored stana se moze kupiti i garaža u prizemlju objekta. Investitor je siguran i pouzdan sa svom urednom dokumentacijom i dozvolama i za kupce prvog stana, može se ostvariti povrat Pdv-a od 10%. Rok završetka izgradnje je predviđen za oktobar 2026.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

190,000 €

Odličan trosoban stan- Nova Detelinara 065 385 88 88…

  • Soba: 3.0
  • 2,794 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Novi Sad -Nova DetelinaraFenomenalan porodicni duplex u delu grada gde je sve na dohvat  ruke.Stan je paz…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Kej

185,400 €

Beogradski kej – stan sa pogledom i garažom ID#9796…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar

185,400 €

Na prodaju je svetao i izuzetno funkcionalan stan smešten na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – samom Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se u …

  • Soba: 3.5
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

186,000 €

FANTASTIČAN TROSOBAN STAN- 60m2- BULEVAR PATRIJARHA PAVLA-NAMEŠTEN ID#12042…

  • Soba: 2.5
  • 3,100 €/m2
  • 60 m2