Novi Sad - Telep

Na prodaju dva garažna mesta površine po 12 m² - Heroja Pinkija

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 2,083 €/m2
  • Površina: 12 m2
PRODAJA

25,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4186
  • Površina : 12 m2
  • Cena : 25,000 €
  • Cena po m2 : 2083.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep

Na prodaju dva garažna mesta površine po 12 m², smeštena jedno iza drugog (oznake 20 i 21 na slikama). Garažna mesta se nalaze u urednoj i lako pristupačnoj garaži, idealna kako za lično korišćenje. Prodaju sepo ukupnoj ceni od 25.000 €, u koju je već uračunata agencijska provizija. Za više informacija pozvati: 063663254 Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

22,540 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2…

  • 1,734 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Telep

25,020 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 14m2…

  • 1,787 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Sajmište

24,200 €

Garaža 14 m², Jodna Banja, Novi Sad…

  • 1,729 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Telep

19,000 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 11m2 …

  • 1,727 €/m2
  • 11 m2

Novi Sad Telep

19,000 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2…

  • 1,462 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Detelinara

24,000 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 17 m2 …

  • 1,412 €/m2
  • 17 m2