Novi Sad - Salajka

Novi Sad - Salajka Na prodaju dvoiposoban stan od 59m2 na Salajci. Nalazi se u zgradi novije gradnje, staroj 4 godine i dvorisno je orjentisan. Kontakt - 063446559 Sifra - 1032051 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

158,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032051
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 158,000 €
  • Cena po m2 : 2677.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

150,500 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

159,000 €

Moderan trosoban stan na Telepu…

  • Soba: 3.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju je potpuno renoviran, funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na jednoj od najatraktivnijih lokac…

  • Soba: 2.5
  • 2,559 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Socijalno

154,500 €

Novi Sad-Centar,odličan trosoban stan u sklopu kuće,temeljno renoviran i brzo useljiv. Stan je uknjiže…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

150,460 €

NOVOGRADNJA-TELEP-PDV ID#9446…

  • Soba: 3.0
  • 2,594 €/m2
  • 58 m2