Novi Sad - Bulevar Evrope

Novi Sad - Bulevar Evrope Na prodaju, namesten, dvosoban stan od 50m2 na Bulevaru Evrope. Kontakt - 063446559, 062304062 Sifra - 1032074 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,800 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

140,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032074
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 140,000 €
  • Cena po m2 : 2800.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

142,300 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,471 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Grbavica

144,050 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,274 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

139,050 €

Jednoiposoban namešten stan, Bulevar Evrope. 139050 eura ID#2938…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Futog

138,400 €

* Futog - Urbana vila *…

  • Soba: 4.0
  • 1,648 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Telep

142,200 €

Novi Sad, Telep, Trosoban stan od 75m2 je speman da bude dom novim stanarima. Prostran, topao, uređen,ima dnevni borava…

  • Soba: 3.0
  • 1,896 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Novo Naselje

149,350 €

Prodaja stana u Tozinom sokaku | 60m2 + 30m2 (siva faza) | Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2