Novi Sad - Kać

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijo

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 13 €/m2
  • Površina: 35 m2
IZDAVANJE

450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9101562
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 450 €
  • Cena po m2 : 12.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kać
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/0

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari. Ima odvojen kuhinjski deo, dnevni boravak, vizuelno odvojen deo za spavanje, hodnik i kupatilo. Podno grejanje na toplotne pumpe, što predstavlja značaju uštedu. Stan nije pet frendli. Slobodan i useljiv. Potreban depozit u visini jedne kirije, a proviziju plaća zakupac. Za više informacija pozovite: 063/101-0640 Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

500 €

Dvosoban stan 56 m², Centar, Novi Sad, 2. sprat…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

300 €

RENOVIRANA LEPO OPREMLJENA GARSONJERA 29M2 NA BULEVARU, KOD FUTOŠKE PIJACE, 300EU…

  • Soba: 0.5
  • 11 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Centar

650 €

Izdavanje renoviranog trosobnog stana u centru – Stari Grad, Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 10 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Rotkvarija

550 €

Rotkvarija, odličan stan u ponudi ID#9926…

  • Soba: 2.0
  • 13 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

450 €

Dvosoban stan za izdavanje, 480€, 70m² ID#9406…

  • Soba: 2.0
  • 6 €/m2
  • 70 m2

Beograd na vodi, stan za hedoniste

1,800 €

Beograd na vodi, stan za hedoniste ID#11175…

  • Soba: 3.0
  • 25 €/m2
  • 71 m2