Novi Sad - Centar

LUKSUZAN STAN SA POGLEDOM NA TVRĐAVU

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 6,953 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

278,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4185
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 278,100 €
  • Cena po m2 : 6952.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 10/13

U jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Spensa, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan jednoiposoban stan koji pruža savršen spoj komfora, elegancije i vrhunske pozicije. Stan površine 40m² smešten je na 10. spratu moderne novogradnje sa liftom i pruža spektakularan, otvoren pogled na Petrovaradinsku tvrđavu – prizor koji oduzima dah i čini svakodnevicu posebnim iskustvom. Nekretnina je potpuno nova i moderno nameštena, opremljena kvalitetnim nameštajem i tehnikom, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Funkcionalan raspored omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i udoban život. Dodatnu vrednost daju terasa sa panoramskim pogledom, garažno mesto, kao i kompletna opremljenost (internet, kablovska TV, klima uređaj). Zgrada je pod stalnim fizičko-tehničkim obezbeđenjem 24/7, što garantuje visok nivo sigurnosti i privatnosti. Lokacija je idealna – mirno okruženje, a na dohvat centra grada, fakulteta, šetališta, restorana i svih sadržaja potrebnih za moderan urbani život. Idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija! Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

281,190 €

PRODAJA NOVOG NEUSELJAVNOG ČETVOROSOBNOG STANA NA SALAJCI 121m2 ID#5867…

  • Soba: 4.0
  • 2,324 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Centar

273,150 €

Na prodaju salonski stan u Jevrejskoj ulici, 102m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

276,700 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 4.0
  • 2,493 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Detelinara

285,800 €

Prostran dupleks na odličnoj lokaciji – idealan za porodični život Na prodaju je četvorosoban dupleks od 111 m², u jednom od najpoželjnijih …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Sajmište

285,800 €

NOVI SAD.SAJAM.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE U DVORIŠTU (Svet nekretnine, Novi Sad, Re…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Liman 4

283,000 €

Stan na Limanu 4, top lokacija, četvorosoban, uknjiženo 114 m² + velika terasa od 44 m² koja ide gratis uz stan i…

  • Soba: 4.0
  • 2,482 €/m2
  • 114 m2